Menu Close

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Koks kultūros centro darbo laikas?

– Administracijos darbo laikas 08.00-17.00 val. darbo dienomis. Be abejo, visada prieš atvykstant pas mus siūlome pasiskambinti. Mėgėjų meno kolektyvai ir meno vadovai repeticijas veda 17.00-21.00 val. darbo dienomis. Tai yra per daugelį metų nusistovėjusi ir visiems patogi praktika. Darbo laikas taip pat yra laikas renginio metu (šeštadieniais, sekmadieniais)

2. Kokio rajono savivaldybei priklauso Kretingalės kultūros centras?

–  Kretingalės kultūros centras yra KLAIPĖDOS RAJONO kultūros centras. Tai ne Kretingos ir ne Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras. Mes esame Klaipėdos rajono savivaldybės įsteigtas Kretingalės kultūros centras (savivaldybės centras – Gargžduose)

3. Kaip galima su jumis susisiekti ?

–  Skambinant numeriu 860758600. El. paštu kretingaleskc@gmail.com. Meno vadovų kontaktus rasite skiltyje ,,Kontaktai”

4.Kur rasti daugiau informacijos apie renginius ir Jūsų veiklą ?

–  Apie mūsų veiklą visą informaciją galite rasti FACEBOOK paskyrose : Kretingalės kultūros centras, Girkalių kultūros namai, Plikių kultūros namai. Taip pat FACEBOOK puslapyje ,,Kretingalės kultūros centras”. Taip pat YOUTUBE kanale tuo pačiu pavadinimu rasite video medžiagos. Kviečiame tapti mūsų draugais socialiniuose tinkluose !

5. Kuo remiantis praturtinate ir organizuojate savo veiklą ?

– Klaipėdos rajono kultūros strategija iki 2030 m. Kretingalės kultūros centrui priskirta kryptis – poezijos, literatūros ir žodžio meno. Vizija – kūrybinga Klaipėdos rajono bendruomenė, puoselėjanti Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos kultūras. Išskirtos dvi prioritetinės kryptys: Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos kultūros puoselėjimas bei subalansuotos ir integralios kultūros politikos kūrimas. Šias kryptis vienija bendras tikslas – bendra komunikacijos strategija ir stiprus tarpsektorinis bendradarbiavimas. Iš esmės Kultūros strategijoje numatyta ne tik įvairių edukacinių programų kūrimas, inovatyvių erdvių kūrimas, bet ir efektyvesnio kultūros įstaigų tinklo formavimas, visuomenės kūrybingumo skatinimas, bendradarbiavimas.  Taip pat mums labai svarbi žmonių nuomonė, kultūriniai poreikiai ir norai, stengiamės juos pagal galimybes išpildyti.